
Poté, co předsedkyně von der Leyenová a premiér Lee oznámili na summitu EU-ASEAN v prosinci 2022 nové digitální partnerství mezi EU a Singapurem, podepsali komisař pro vnitřní trh Thierry Breton a singapurský ministr průmyslu a obchodu S Iswaran digitální partnerství, které posílí spolupráci mezi EU a Singapurem v oblastech digitálních technologií. Výkonný místopředseda Dombrovskis a ministr Iswaran rovněž podepsali zásady digitálního obchodu. Tyto zásady, které jsou klíčovým výsledkem digitálního partnerství, usilují o usnadnění volného toku zboží a služeb v digitální ekonomice při současném zachování soukromí.