Laiks
Iestāšanās lietā
Portugāles premjerministrs Antoniu Košta
ES iekšējā tirgus komisārs Tjerī Bretons
Deklarācijas apspriešana un iepazīstināšana ar parakstu
Zviedrijas Enerģētikas un digitālās attīstības ministrs Anderss Ygemans (Ander Ygeman)
Polija Eiropas digitālās politikas premjerministra Augstais pārstāvis Krzysztof Szubert
Kipra — Kipras pētniecības, inovācijas un digitālās politikas ministra vietnieks, Kyriacos Kokkinos
Īrijas Vides, klimata un sakaru ministrs un transporta ministrs Eamon Ryan
Grieķijas digitālās pārvaldības ministrs Kyriakos Pierrakakis
Rumānija — pētniecības, inovācijas un digitalizācijas ministrs, Ciprian Teleman
Deklarācijas apspriešana un iepazīstināšana ar parakstu
Portugāles valsts sekretārs digitālās pārkārtošanās lietās André Azevedo
Čehijas Republikas Digitizācijas un inovācijas ministra vietnieks Petr Očko
Spānija · Digitizācijas un mākslīgā intelekta valsts sekretārs, Carme Artigas
Dānija Brian Wessel (vēl jāapstiprina)Rūpniecības, uzņēmējdarbības un finanšu ministrijas pastāvīgā sekretāra tieslietu jautājumos vietnieks
Lietuvas Ekonomikas un inovācijas ministra vietniece Eglė Markevičiūtė
Itālija, Ekonomikas attīstības ministra vietniece Alessandra Todde
Vācijas digitālās rūpniecības un jaunuzņēmumu komisārs un Vācijas aviācijas politikas federālās valdības koordinators Thomas Jarzombek (vēl jāapstiprina)
Deklarācijas apspriešana un iepazīstināšana ar parakstu
Beļģija — premjerministra vietnieks un civildienesta, valsts uzņēmumu, telekomunikāciju un pasta pakalpojumu ministrs Petra De Sutter
Latvijas Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Artūrs Toms Plešs
Somijas Transporta un sakaru ministrs Timo Harakka
“Schneider Electric” izpilddirektors Jean-Pascal Tricoire
“ Nick Read” izpilddirektors Vodafone Group
Slovēnijas Republikas valsts pārvaldes ministrs Bostjan Koritnik
Igaunijas Uzņēmējdarbības un informācijas tehnoloģiju ministrs Andress Sutts
Austrijas Federālā digitālo un ekonomikas lietu ministre Margarete Šrambeka ( Margarete Schramböck)
Migela Almeidas ( Miguel Almeida) izpilddirektors
Samuel Waldeck izpilddirektors
Noslēguma piezīmes: Eiropas Parlamenta deputāte Valérie Hayer
Ekonomikas un digitālās pārkārtošanās valsts ministrs Pedro Siza Vieira
Pēcpusdienas pasākums: Eiropas Jaunuzņēmumu valstu alianse
Virtuāla konference par standartiem, ilgtspēju un radošumu
Valsts sekretārs digitālās pārkārtošanās lietās, Portugāle, André de Aragão Azevedo
Eiropas Komisija, Komunikācijas tīklu, satura un tehnoloģiju ģenerāldirektorāta ģenerāldirektors, CONNECT, Roberto Viola
Eiropas nodaļas “Braakthrough Energy” priekšsēdētāja vietniece Ann Mettler
Cik ātras joslas jaunuzņēmumu izveidei un programmas, lai piesaistītu/atjaunotu tehnoloģiju talantus, varētu paveikt šo problēmu.
Sesijas moderators — Mike Butcher (TechCrunch)
UIPath, Vargha Moayed
Uzņēmumu indekss, Sarah Cannon
France Digital, Nicolas Brien
Mike Butcher (TechCrunch)
Constantijn van Oranje (StartupDelta)
EIB priekšsēdētāja vietnieksRicardo Mourinho Felix
Jaunuzņēmumiem ir jāuzņemas vadošā loma, parādot, ka vērtības un iespējas var iet roku rokā ar ekonomikas izaugsmi attiecībā uz datu aizsardzību, daudzveidību un demokrātiskām vērtībām.
Sesijas moderators — Mike Butcher (TechCrunch)
EP deputāte, Henna Virkkunen
Feedzai, Nuno Sebastião
Pasaules Ekonomikas forums, Martina Larkina
EIC, Bindi Karia
Simon Schaefer (Startup Portugal)
KAT Borlongan (La French Tech)
David Hanf (Thermondo GmbH)
Jaunuzņēmumiem ir jāuzņemas vadošā loma, parādot, ka vērtības un iespējas var iet roku rokā ar ekonomikas izaugsmi attiecībā uz datu aizsardzību, daudzveidību un demokrātiskām vērtībām.
Sesijas moderators — Mike Butcher (TechCrunch)
EP deputāte, Henna Virkkunen
Feedzai, Nuno Sebastião
Pasaules Ekonomikas forums, Martina Larkina
EIC, Bindi Karia
Portugāle — Komunikācijas ministra vietnieks Hugo Santos Mendes
Lejupielādēt programmu PDF formātā
*Visi laiki ir Centrāleiropas laiks
**Laikos var mainīties līdz 19. martam