
Euroopa Komisjon avaldas neljanda aruande digikümnendi olukorra kohta, millest nähtub, et Euroopa on teinud edusamme oma 2030. aasta digiülemineku eesmärkide saavutamisel, nagu turvalised ja kestlikud digitaristud ning avalike teenuste digitaliseerimine, kuid nüüd on probleemiks tulemuste saavutamine mastaabis, kiiruses ja järjepidevuses.







